Organizujesz koncert z piosenkami Jacka Kaczmarskiego? A może wydajesz książkę o Jego twórczości albo życiu? A może nagrałeś płytę z Jego piosenkami lub wierszami? Strona www.kaczmarski.art.pl jest centrum wiadomości o Jacku Kaczmarskim i z przyjemnością i za darmo pomoże Ci w rozpropagowaniu Twojej inicjatywy. Proszę skontaktuj się ze mną pod adresem promocja@kaczmarski.art.pl. Przyślij materiały promocyjne i ciesz sie z darmowej reklamy!

Materiały reklamowe dla wydarzeń

Tylko od Ciebie zależy jak bardzo Twoje wydarzenie będzie widoczne na stronie. Po dostarczeniu materiałów i omówieniu szczegółów Twoje ogłoszenie może pojawić się w następujących miejscach:

  1. Odpowiednia informacja w kalendarzu wydarzeń w wybranej kategorii wraz z grafikami promocyjnymi, fragmentami nagrań ect…
  2. Zamieszczenie banera reklamowego (slajdera) na stronie głównej serwisu (należy dostarczyć odpowiednią grafikę o wymiarach ..x..)

Materiały reklamowe dla nowych wydawnictw

Wydajesz książkę, płytę? Wspaniale! Przyślij nam informacje wraz z materiałami promocyjnymi. Zamieszczę je w dziale z nowościami wydawniczymi gdzie będę je prezentował przez kolejny rok. Ponad to w przypadku przygotowania odpowiedniego baneru informacje o Twoim dziele prezentowane będą na stronie głównej w postaci slidebara!

Funkcja slajdera dostępna już wkrótce